Kontakt

Jsme vždy připravení zodpovědět jakýkoliv Váš dotaz.

Privacy Policy

14 + 6 =

 

TGS Nastroje-Stroje-Technologicke Sluzby Spol S.R.O.
Holoubkov 79
33801 Holoubkov

telefon: + 42-37 17 51 83 0
fax: + 42-37 17 51 57 0
e-mail: tgs@tgs.cz

 

Manažer prodeje  (Německo)
Roland Zahner
telefon: +49 (0) 7431/125-21530
e-Mail: roland.zahner@hartner.de

Vaše kontaktní osoby společnosti Hartner pro celosvětový prodej

Andreas Bleibler

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21533
Mobil: +49 172/6 57 08 16
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail: andreas.bleibler@hartner.de

Isabell Krohn

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21537
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail: isabell.krohn@hartner.de

Vanessa Barnsteiner

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21531
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail: vanessa.barnsteiner@hartner.de

Sonja Mayer

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21543
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail:sonja.mayer@hartner.de

Yen Quach

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21511
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail: yen.quach@hartner.de

V případě technických dotazů neváhejte kontaktovat naše technické poradce:

Edgar Fischer

Technické poradce

Fon: +49 7431/125-21513
Fax: +49 7431/125-21548
Mobil: +49 172/6 57 08 55
e-Mail: edgar.fischer@hartner.de

Steffen Roth

Technické poradce

Fon: 07431/125-21572
Fax: 07431/125-21548
Mobil: 0172/6 57 05 21
e-Mail: steffen.roth@hartner.de

Thoams Wenke

Technické poradce

Kancelář:
Herrensiepen 24a
44892 Bochum
Fon: +49 234/93 69 753
Fax: +49 234/97 66 126
Mobil: +49 172/6 57 08 56
e-Mail: thomas.wenke@hartner.de

Vaše kontaktní osoby společnosti Hartner pro tuzemský prodej

Dirk Sieber

Tuzemský prodej

Fon: +49 7431/125-21532
Fax: +49 7431/125-21547
Mobil: +49 172/6 57 06 98
e-Mail: dirk.sieber@hartner.de

Jennifer Roth

Tuzemský prodej

Fon: +49 7431/125-21520
Fax: +49 7431/125-21547

e-Mail: jennifer.roth@hartner.de

Bettina Wolfer

Tuzemský prodej

Fon: +49 7431/125-21524
Fax: +49 7431/125-21547
e-Mail: bettina.wolfer@hartner.de

Ursula Welte

Tuzemský prodej

Fon: +49 7431/125-21536
Fax: +49 7431/125-21547
e-Mail: ursula.welte@hartner.de