Kontakt

Jsme vždy připravení zodpovědět jakýkoliv Váš dotaz.

Privacy Policy

15 + 14 =

 

TGS Nastroje-Stroje-Technologicke Sluzby Spol S.R.O.
Holoubkov 79
33801 Holoubkov

telefon: + 42-37 17 51 83 0
fax: + 42-37 17 51 57 0
e-mail: tgs@tgs.cz

 

Manažer prodeje  (Německo)
Davut Göcmen
telefon: +49 (0) 7431/125-21533
e-Mail: davut.goecmen@hartner.de

Vaše kontaktní osoby společnosti Hartner pro celosvětový prodej

Steffen Roth

Celosvětový prodej

Fon: 07431/125-21572
Fax: 07431/125-21548
Mobil: 0172/6 57 05 21
e-Mail: steffen.roth@hartner.de

Alicia Schanz

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21531
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail: alicia.schanz@hartner.de

Georgios Tiktapanidis

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21536
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail: georgios.tiktapanidis@hartner.de

Sonja Mayer

Celosvětový prodej

Fon: +49 7431/125-21543
Fax: +49 7431/125-21548
e-Mail:sonja.mayer@hartner.de

V případě technických dotazů neváhejte kontaktovat naše technické poradce:

Edgar Fischer

Technické poradce

Fon: +49 7431/125-21513
Fax: +49 7431/125-21548
Mobil: +49 172/6 57 08 55
e-Mail: edgar.fischer@hartner.de

Felix Rebholz

Technické poradce

Fon: 07431/125-21533
Fax: 07431/125-21548
Mobil: 0172/6 57 09 16
e-Mail: felix.rebholz@hartner.de

Thoams Wenke

Technické poradce

Kancelář:
Herrensiepen 24a
44892 Bochum
Fon: +49 234/93 69 753
Fax: +49 234/97 66 126
Mobil: +49 172/6 57 08 56
e-Mail: thomas.wenke@hartner.de

Vaše kontaktní osoby společnosti Hartner pro tuzemský prodej

Dirk Sieber

Tuzemský prodej

Fon: +49 7431/125-21532
Fax: +49 7431/125-21547
Mobil: +49 172/6 57 06 98
e-Mail: dirk.sieber@hartner.de